Chci výhody

Jak získat výhody programu EXTRABENEFITY? Je to jednoduché. 

KROK 1: ZÍSKÁNÍ KARTY

Kartu získáte buď u partnera programu, který je svým zákazníkům předává, anebo si napíšete přímo nám a my vám kartu zašleme. Rozlišujeme dva druhy karet: i) plastové (standardní zákaznická karta s 13místným ID číslem) nebo ii) virtuální (tj. pouze 13místné ID číslo). Plastovou zasíláme poštou, virtuální e-mailem, a to po úhradě ceny karty.

KROK 2: ZÁKLADNÍ REGISTRACE

V tomto kroku zadáte 13místné ID číslo (buď z karty nebo zaslané elektronicky), váš e-mail a heslo pro přístup do vašeho věrnostního účtu v programu. Provedením této základní registrace vyjadřujete souhlas s Pravidly programu. Následně vám bude na váš e-mail zaslán odkaz pro dokončení registrace.

KROK 3: DOKONČENÍ REGISTRACE

Kliknutím na odkaz zaslaný e-mailem se dostanete do vašeho účtu, ve kterém doplníte několik základních údajů.

A to je vše! Následně využíváte všech výhod programu. Nemáte kartu nebo jste si ji zapomněli? U většiny partnerů stačí pro získání slev a peněz zpět sdělit vaše telefonní číslo nebo e-mail. Ulehčujeme vám život! Který program vám tuto možnost dává?

 

Základní cena karty není stanovena na rok, dva apod., ale jednorázově - karta má NEOMEZENOU PLATNOST a stojí 250 Kč (platí pro individuální prodej). Pokud časem bude karta nefunkční nebo zničená, rádi vám ji vyměníme.