Europ assistance

Poskytovatel komplexních asistenčních služeb a služeb likvidace pojistných událostí.

EuropAssist-logo-ctverec

AutoCARE - služby bezplatné asistence při nehodě, poruše, defektu pneu, nedostatku paliva, vybití baterie či krádeže pojištěného vozidla. Více informací o službě AutoCARE zde. Pro sjednání této služby s výhodou vyplňte objednávkový formulář.

HappyHOME - služby bezplatné asistence při nouzové situaci ve vaší domácnosti, kdy je potřeba pomoc instalatéra, topenáře, plynaře, sklenáře, elektrikáře, zámečníka a také při spotřebitelských sporech či v případě právních otázek týkajících se vašeho bydlení. Více informací o službě HappyHOME zde. Pro sjednání této služby s výhodou vyplňte objednávkový formulář.

MotoCARE - služby bezplatné asistence při nehodě, poruše, defektu pneu, nedostatku paliva, vybití baterie či krádeže pojištěného motocyklu. Více informací o slubě MotoCARE zde. Pro sjednání této služby s výhodou vyplňte objednávkový formulář.

Další vybrané služby jako např. pomoc technika v místě události, odtah, náhradní ubytování, přeprava do ČR atd. jsou součástí vždy konkrétního pojištění. 

 

 

 

Tento partner vám poskytuje: peníze zpět ve výši 35% z celkové ceny zakoupených produktů.

Návod na jejich získání u partnera naleznete ZDE.